KARMOD, polyester ve polietilen ürünler sektöründe 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sektörün öncü firmalarından Kartal Plast'ın markasıdır. KARMOD polyester su depoları ve polietilen su depoları imalatıyla başladığı üretim sürecine yenilikçi yapısıyla özel polyester ve polietilen tanklardan yol bariyerlerine, çöp konteynerlerinden gıda silolarına, özel üretimlere kadar çok sayıda ürün çeşidini geliştirerek üretim yelpazesine katmıştır.
  • POLİETİLEN SU DEPOSU
  • POLYESTER SU DEPOSU
  • YERİNDE MONTAJ DEPOLAR
  • SİLOLAR
  • POLYESTER TTOPRAK ALTI-SEPTİK ve ATIK SU-TANKI
POLYESTER ÜRÜNLER

Polyester Su Depoları
Apartman ve binalarda kullanılan metal sac ve beton depolar; çürüme ve sızdırma yaparak insan sağlığına zarar verirken binaların temel betonunda telafi edilemeyecek hasara neden olur. Metal sac ve beton depolar kısa sürede paslanır, kirlenir. Ayrıca bu depolarda oluşan çamur, pas, solucan gibi canlılar veya böcek ölüleri ve diğer organik/inorganik maddeler insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Tamir ve bakımları da büyük maliyet oluşturmaktadır.

Su depolarında oluşan bu olumsuzlukları yaşamamanız için size Karmod polyester ve fi berglas su deposu ve su tanklarını tavsiye ediyoruz. Çünkü Karmod depoların su sızdırma olasılığı çok zayıftır. Sızma olsa bile tamiri çok kolay ve ekonomiktir. Ayrıca Karmod polyester depoların iç yüzeyi cam gibi parlak ve kaygandır. Basınçlı suyla kolayca temizlenebilir. Karmod polyester su depoları ve tankları 100 litreden 100.000 litreye kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olup yerinde de imal edilebilmektedir. Karmod polyester depolar, demonte olarak (gövde, bombeli yan kapaklar ve taban ayakları olmak üzere 3 parça) binanızın bodrumunda veya çatısında kolayca monte edilebilmektedir. Montajdan 1 gün sonra sıhhi tesisatçıya bağlantılar yaptırılarak su deponuz kullanıma hazır hale gelmektedir.

Yatay Polyester Su Deposu

Dikey Polyester Su Deposu

Elips Polyester Su Deposu

Dört Köşe Polyester Su Deposu

Polyester Silolar

Polyester Yerinde Montaj Depolar

Polyester Yerinde Montaj Depolar