KARMOD, polyester ve polietilen ürünler sektöründe 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sektörün öncü firmalarından Kartal Plast'ın markasıdır. KARMOD polyester su depoları ve polietilen su depoları imalatıyla başladığı üretim sürecine yenilikçi yapısıyla özel polyester ve polietilen tanklardan yol bariyerlerine, çöp konteynerlerinden gıda silolarına, özel üretimlere kadar çok sayıda ürün çeşidini geliştirerek üretim yelpazesine katmıştır.
  • POLİETİLEN SU DEPOSU
  • POLYESTER SU DEPOSU
  • YERİNDE MONTAJ DEPOLAR
  • SİLOLAR
  • POLYESTER TTOPRAK ALTI-SEPTİK ve ATIK SU-TANKI
Polyester Silolar

Hafif yapısı ve camelyaf takviyesiyle dayanımı artırılmış özelliğiyle polyester silolar gıdadan tekstile sanayinin bir çok alanında kullanılmaktadır. Korozyona dayanıklıdır. Elektriği iletmez, çürüme yapmaz, bakımı ve temizliği çok kolaydır.

Polyester silolar müşteri kullanım tercihlerine göre özel ölçülerde üretim yapılmakta olup; gıdada, su, bakliyat, buğday, un, şeker, tuz gibi maddelerin depolanmasında, tekstilde özel boyama hammaddesi depolamasında, sanayide ilaç, asit gibi maddelerin depolamasında vb. alanlarda çok farklı amaçlar için kullanılabilmektedir.

4.000 Litre Polyester Silo Depo

5.000 Litre Polyester Silo Depo

10.000 Litre Polyester Silo Depo

15.000 Litre Polyester Silo Depo