KARMOD, polyester ve polietilen ürünler sektöründe 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sektörün öncü firmalarından Kartal Plast'ın markasıdır. KARMOD polyester su depoları ve polietilen su depoları imalatıyla başladığı üretim sürecine yenilikçi yapısıyla özel polyester ve polietilen tanklardan yol bariyerlerine, çöp konteynerlerinden gıda silolarına, özel üretimlere kadar çok sayıda ürün çeşidini geliştirerek üretim yelpazesine katmıştır.
  • POLİETİLEN SU DEPOSU
  • POLYESTER SU DEPOSU
  • YERİNDE MONTAJ DEPOLAR
  • SİLOLAR
  • POLYESTER TTOPRAK ALTI-SEPTİK ve ATIK SU-TANKI
KURUMSAL

Karmod polietilen su depoları çeyrek asrı geçen tecrübesiyle Kartal şirketler grubunun bir üretimidir. ISO kalite belgesine sahip olarak üretim yapan Kartal şirketler grubu polietilen su depolarında sizing için en güvenlisini sunuyor.

Polietilen su depoları beton ve metal su depolarının sağlık yönünden olumsuz koşullarına karşı önemli alternatifte bir su deposudur. Kira tutmaz, paslanmaz, hafif ve kolayca taşınabilir özelliktedir. Dlası darbelere karşı mukavemetlidir.

Karmod polietilen su depolarının yüzeyi kaygan ve cam gibi parlaktır. İstendiğinde tazyikli su yardımıyla kolayca temizlenir. Temizliği görürsünüz ve güvenle suyunuzu kullanırsınız.

Karmod polietilen su depoları sızdırmaz özellikte olup diğer depolara gore çok ekonomiktir. Üstelik dilediğiniz yere naklederek kullanabilirsiniz. %100 gri dönüşümlü olan karmod polietilen su depoları çevreye de dosttur.

Çok yüksek aşınma direncine sahip olan Karmod polietilen su depoları kimya, su deposunun yanı sıra kimya, tekstil gibi farklı sektörlerin ihtiyaçlarında da güvenle kullanılmaktadır.

Karmod polietilen size özel projelerinizde de özel üretim gerçekleştirmektedir.