KARMOD, polyester ve polietilen ürünler sektöründe 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sektörün öncü firmalarından Kartal Plast'ın markasıdır. KARMOD polyester su depoları ve polietilen su depoları imalatıyla başladığı üretim sürecine yenilikçi yapısıyla özel polyester ve polietilen tanklardan yol bariyerlerine, çöp konteynerlerinden gıda silolarına, özel üretimlere kadar çok sayıda ürün çeşidini geliştirerek üretim yelpazesine katmıştır.
  • POLİETİLEN SU DEPOSU
  • POLYESTER SU DEPOSU
  • YERİNDE MONTAJ DEPOLAR
  • SİLOLAR
  • POLYESTER TTOPRAK ALTI-SEPTİK ve ATIK SU-TANKI
Polyester Toprak Altı-Septik ve Atık Su-Tankı

Özellikle son yıllardaki iklim değişiklikleri sonucu oluşan kuraklık sonucu su kaynaklarının daralmasına önemli bir çözüm olarak toprak altı depoları öneriyoruz. Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan yağmur suyu istifleme depoları Ülkemizde yeni yeni tercih edilmektedir. Binalardaki yağmur kanallarına bağlanarak depolama sağlayan sistem bedava su imkanı sunmaktadır.

Karmod yer altı yağmur suyu depolarında özel proje üretimlerini gerçekleştirmektedir. Sistem villalar, toplu konutlar, park ve bahçeler, sosyal tesisler, kamu mekanları, fabrikalar gibi bir çok alanda bedava su imkanı sunmaktadır.

Karmod’un bir diğer toprak altı depo üretimleri arasında septik ve atık su tankları yeralmaktadır. Camelyaf takviyesiyle dayanımı artırılmış çürüme yapmayan Karmod depolar septik ve atık su depolamada uzun yıllar bakım gerektirmeyen güvenli üretim gerçekleştirmektedir.