KARMOD, polyester ve polietilen ürünler sektöründe 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sektörün öncü firmalarından Kartal Plast'ın markasıdır. KARMOD polyester su depoları ve polietilen su depoları imalatıyla başladığı üretim sürecine yenilikçi yapısıyla özel polyester ve polietilen tanklardan yol bariyerlerine, çöp konteynerlerinden gıda silolarına, özel üretimlere kadar çok sayıda ürün çeşidini geliştirerek üretim yelpazesine katmıştır.
  • POLİETİLEN SU DEPOSU
  • POLYESTER SU DEPOSU
  • YERİNDE MONTAJ DEPOLAR
  • SİLOLAR
  • POLYESTER TTOPRAK ALTI-SEPTİK ve ATIK SU-TANKI
POLYESTER SU DEPOSU

POLYESTER SU DEPOSU


Polyester  su deposu ve su tankı olarak üretimini yaptığımız su ve kimyasal depolar 100 litreden 50,000 litreye kadar  su deposu üreten firmamizın  yurt içi ve yurt disi pazarinda yer almistir. Firmamiz ISO 9001 -2000 ve TSEK Belgelerine sahiptir.Su deposunda  55 ülkeye ihracat yapmaktadir. Su deposu üretimde çok önmeli yer kaplamaktadır.

Fiberglas Su Deposu

Türkiyenın en büyük polyester ve polietilen su depoları üretici olan firmamız yenilikçi tasarımı sayesinde, kalite ve uyumlu su deposu su depoları betonarme ürünlerinde benzersiz özelliklerimizle birinci kalite su tanklar üretiyoruz.

Su depolarımız üç farklı stilde üretilmektedir. Bunlar yatay, dikey su deposu , prizmatik (dörtköşe) su depolarıdır. Farklı renk seçeneğinde polietilen su deposu üretimiz vardır

Firmamız müşteri taleplerine göre su deposu fiyatları nada  özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapmaktadır.Ikinci el su deposu bulunur.