KARMOD, polyester ve polietilen ürünler sektöründe 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sektörün öncü firmalarından Kartal Plast'ın markasıdır. KARMOD polyester su depoları ve polietilen su depoları imalatıyla başladığı üretim sürecine yenilikçi yapısıyla özel polyester ve polietilen tanklardan yol bariyerlerine, çöp konteynerlerinden gıda silolarına, özel üretimlere kadar çok sayıda ürün çeşidini geliştirerek üretim yelpazesine katmıştır.
  • POLİETİLEN SU DEPOSU
  • POLYESTER SU DEPOSU
  • YERİNDE MONTAJ DEPOLAR
  • SİLOLAR
  • POLYESTER TTOPRAK ALTI-SEPTİK ve ATIK SU-TANKI
Polyester Sanayi Depoları

Karmod 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sanayi tesislerine özel polyester depolar üretmektedir. Karmod uzmanlarınca yerinde keşif sonrası kullanım amacına göre özel projelendirilip üretilen sanayi depolarımız bakım gerektirmeden uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır. Kurulum yerine göre dik, yatay özellikte toprak altı kullanım şartlarına da uygun nitelikte üretim yapılmaktadır.

Karmod sanayi depoları kullanma suyu depolaması, asit depolaması, petrol ürünleri (mazot, benzin, fuel oil vb.) depolaması, özel sıvı hammadde depolaması gibi farklı depolama çözümlerinde güvenle kullanılmaktadır.

7.000 Lt. Polyester Seramik Deposu

10.000 Litre Polyester Sanayi Depo

15.000 Litre Polyester Su Deposu

15.000 Litre Polyester Sanayi Depo