KARMOD, polyester ve polietilen ürünler sektöründe 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sektörün öncü firmalarından Kartal Plast'ın markasıdır. KARMOD polyester su depoları ve polietilen su depoları imalatıyla başladığı üretim sürecine yenilikçi yapısıyla özel polyester ve polietilen tanklardan yol bariyerlerine, çöp konteynerlerinden gıda silolarına, özel üretimlere kadar çok sayıda ürün çeşidini geliştirerek üretim yelpazesine katmıştır.
  • POLİETİLEN SU DEPOSU
  • POLYESTER SU DEPOSU
  • YERİNDE MONTAJ DEPOLAR
  • SİLOLAR
  • POLYESTER TTOPRAK ALTI-SEPTİK ve ATIK SU-TANKI
Polietilen Yatay Silindir Su Deposu

Politelin yatay silindirik su depolarımız 200 litreden 5 bin litreye kadar farklı ölçülerde üretim yapılmaktadır. Hammadde yoğunluğundan ısıl işlem süresine, pürüzsüz yüzeyinden bağlantı elemanları kalitesine kadar Karmod yatay silindir su depolarının benzerlerine göre üstünlüğü hemen hissedilir. Litre ebatına göre  özel yerleştirilmiş ayaklar deponun konulan zeminde dengeli durmasını sağlar.

Yatay silindir depolarımız genellikle içme ve kullanma suyu amaçlı talep edilmekte olup; gıda, tekstil ve diğer sanayi alanlarında sıvı kimyasal madde depolanması için de tercih edilmektedir.

200 Litre Yatay Silindirik Polietilen Depo

500 Litre Yatay Silindirik Polietilen Depo

750 Litre Yatay Silindirik Polietilen Depo

1.000 Litre Yatay Silindirik Polietilen Depo

2.000 Litre Yatay Silindirik Polietilen Depo

3.000 Litre Yatay Silindirik Polietilen Depo

5.000 Litre Yatay Silindirik Polietilen Depo