KARMOD, polyester ve polietilen ürünler sektöründe 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sektörün öncü firmalarından Kartal Plast'ın markasıdır. KARMOD polyester su depoları ve polietilen su depoları imalatıyla başladığı üretim sürecine yenilikçi yapısıyla özel polyester ve polietilen tanklardan yol bariyerlerine, çöp konteynerlerinden gıda silolarına, özel üretimlere kadar çok sayıda ürün çeşidini geliştirerek üretim yelpazesine katmıştır.
  • POLİETİLEN SU DEPOSU
  • POLYESTER SU DEPOSU
  • YERİNDE MONTAJ DEPOLAR
  • SİLOLAR
  • POLYESTER TTOPRAK ALTI-SEPTİK ve ATIK SU-TANKI
Polietilen Özel Ürünler

Karmod polietilen özel ürünlerde çok çeşitli amaçlar için üretim gerçekleştirmektedir. Bunlardan en önemlisi özellikle mimarlarımızın; villa, bahçe, sosyal tesis, restaurant, çay bahçesi, sinema, belediye binası, yönetim binası gibi mekanların gerek iç dekorasyonu ve gerekse dış mekan peyzajlarında işlerini çok kolaylaştıracak polietilen ışıklı özel ürünlerdir.

Işıklı özel ürünlerimiz arasında kare, oval, yuvarlak saksılar, konsüller, havuzlu oturma grupları yer almaktadır. Işıklı saksılarımız ve dekoratif ürünlerimiz özel yazılımlı ekonomik enerji tüketimine sahip led aydınlatma sistemine sahiptir. Özel uzaktan kumandalı led sistemiyle estetik farklı renk kombinasyonları kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Bir diğer özel ürünümüz trafikte rahat kullanıma sahip polietilen yol bariyerleridir. Farklı renk alternatiflerinde üretilebilen yol bariyerleriyle trafiğin akış yönü isteğe göre kolayca değiştirilebilmektedir.

Karmod’un hayvancılık sektöründe endüstriyel çiftlikler için özel ürettiği bir diğer ürünü de polietilen buzağı klübesidir. Buzağı klübelerimiz üretim kalitesi,, havalandırma sistemi, özel çiti ve ürün büyüklüğüyle benzerleriyle kıyaslandığında üstün özelliklere sahiptir. Bugün Ülkemizin endüstriyel çiftliklerinde Karmod buzağı klübesi kullanılıyor.

Polietilen Yol Bariyeri